Pomysł na oryginalny prezent ślubny

Szukasz ciekawego pomysłu na prezent ślubny? Chcesz zaskoczyć swoich znajomych? Zależy ci na czymś niepowtarzalnym? Istnieje wiele ciekawych rozwiązań. Poniżej znajdziesz kilka ciekawych propozycji.

Ślub i wesele to wyjątkowy moment dla pary młodej. To czas zabawy oraz wręczania różnego rodzaju prezentów. Jako goście powinniśmy wręczyć młodej parze jakiś upominek, który będzie stanowił pewną pamiątkę. Warto o tym pomyśleć kilka tygodniu wcześniej, by prezent był przemyślany i odpowiednio dopasowany do danej uroczystości. Prezenty ślubne mogą przybierać różne formy. Warto jednak wybrać taki upominek, który będzie praktyczny i przyda się młodej parze na nowej drodze życia.

Wybór jest ogromny i często to stanowi główny problem. Aby w jakiś sposób zawęzić poszukiwania powinniśmy dowiedzieć się czy na pewno nikt z gości nie zdecydował się już na taki prezent, czy para młoda na pewno tego nie posiada i czy rzeczywiście upominek okaże się przydatny. Wszystko zależy od tego w jakim stopniu znamy nowożeńców. Możemy popytać znajomych czy rodzinę jeśli nie mamy pewności.

Sprzęt domowy

Praktyczne prezenty ślubne na pewno okażą się sprawdzone. Jednym z ciekawszych rozwiązań jest zakup ekspresu ciśnieniowego, szczególnie jeśli wiemy, że para młoda planuje zamieszkać razem w nowym mieszkaniu. Warto zadbać o ciekawy wygląd takiego ekspresu.

Przydatne i zabawne gadżety, a także wiele pomysłów na prezent znajdziesz na stronie Ministerstwa Gadżetów – zobacz!

Niezastąpionym prezentem są także różnego rodzaju zestawy kuchenne. Może nie jest to zbyt oryginalny pomysł, jednak niezwykle funkcjonalny i zawsze okaże się przydatny. Patelnia silarganowa, zestaw garnków czy dobrych noży – na pewno przydadzą się w każdej kuchni. Oczywiście decydując się na zakup tego rodzaju elementów należy postawić na wysoką ich jakość, tak by posłużyły one na lata.

Do sypialni

Idealnym prezentem dla nowożeńców będzie piękny zestaw dobrej jakości pościeli. Tego rodzaju upominki nie wychodzą z mody i są niezwykle praktyczne. W sklepach możemy znaleźć ogromny wybór materiałów. Warto jednak wcześniej zorientować się w jaki sposób urządzona jest sypialnia, by odpowiednio dopasować kolor i rodzaj pościeli.

Zegar ścienny również może okazać się trafionym upominkiem. Nie koniecznie do sypialni, jednak tutaj także może znaleźć swoje zastosowanie. Możemy wybierać spośród przeróżnych modeli. Tutaj również warto zapoznać się z tym, w jakim stylu urządzona jest sypialnia młodej pary, by móc odpowiednio dopasować dany upominek.

Coś nietypowego

Jeśli nie chcemy wręczać nowożeńcom typowych prezentów możemy zdecydować się na zakup voucherów na różnego rodzaju wydarzenia. Oczywiście warto wziąć pod uwagę zainteresowania nowożeńców i wybrać coś, co na pewno sprawi im niespodziankę oraz radość. Może to być lot balonem, skok ze spadochronem czy skok na bunge – wszystko zależy od tego jak dobrze znamy młodą parę.

Voucher na pobyt w SPA to także wyjątkowy prezent dla pary młodej. Relaks i odprężenie po wszystkich przygotowaniach na pewno okaże się potrzebny. Możemy wybierać spośród różnych miejsc oraz atrakcji.

← Previous post

Next post →

1 Comment

  1. Voucher na jakieś fajne wydarzenie moim zdaniem jest naprawdę spoko prezentem, nie tylko na ślub 🙂

Dodaj komentarz